GRY Programy MP3 www.szymon.interblock.pl PROGRAMY Spolszczenia Gry Mp3 Nero, CloneCd, 3DMark 2003, ACDSee, DirectX9, GetRight, KaZaA, Norton AntiVirus, PowerDVD, Sandra 2003, Daemon Tools, FlashGet, LANChat Pro, Zone Alar

 ..:: Komunikatory ::..

AOL Instant Messenger 5.9 - Popularny, zwłaszcza w USA, komunikator internetowy firmy AOL (America On-Line). Umożliwia pogawędki między dodanymi do listy kontaktowej znajomymi. Aplikację cechuje niska jakość przesyłanego dźwięku, niemniej z zachowaniem jego płynności.

Rozmiar: 4.26 MB

AQQ Firestorm 1.3 -Bezpłatny komunikator internetowy obsługujący aż pięć sieci: Akuku, Tlen, WPKontakt, ICQ i GG. Przy pierwszym uruchomieniu programu należy się zarejestrować, by otrzymać swój numer Akuku. Oprócz komunikacji z innymi użytkownikami Sieci aplikacja umożliwia oglądanie filmów, wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych (SMS) oraz zliczanie czasu spędzonego w Sieci.

Rozmiar: 1.87 MB

ChatBlocker 2.1 - Program do blokowania dostępu do internetowych czatów, czy programów typu ICQ. Pozwala ustalić godziny w jakich rozmowy są dozwolone oraz ma możliwość logowania rozmów.

Rozmiar: 1.29 MB

Emoty do GG - Mnóstwo emotów do GG. Polecam, niektóre są wypasione na maxa :)

Rozmiar: 2.25 MB

FireFly Soft Phone 1.9.8 - klient sieci VoIP. Bardzo dobrze wspólpracuje z Tlenofonem i innymi sieciami VoIP: e-fon,halo-halo,nawijka,tele gg

Rozmiar: 1.78 MB

Gadu-Gadu 3D 3.1 - Nakladka graficzna na Gadu-Gadu. Twoje GG teraz bedzie trójwymiarowe :)

Rozmiar: 935 KB

Gadu-Gadu 6.1.0.157 - Najnowsza wersja GG, co tu opisywac... :) chyba kazdy zna poczciwego gadulca ...

Rozmiar: 1.25 MB

Gadu-Gadu 7.0 build 20 - Nowe GG, wersja finalna posiada nowy wygląd oraz odświeżone logo (popularne słoneczko).

Najważniejsze funkcje nowego GG to:
1) rozmowy audio i video (przesyłanie i odbiór obrazu wideo - w tym np. możliwość prowadzenia wideokonferencji)
2) przesyłanie i odbiór dźwięku (rozmowy głosowe PCtoPC)
3) nowe emotikonki (tzw. buźki)
4) nowy interfejs graficzny (tzw. skórka)
5) poprawione przesyłanie plików z poziomu GG
6) avatary
7) wysyłanie wiadomości e-mail z poziomu GG
8) integracja z portalem społeczności internetowej Generacja Gadu-Gadu (http://generacja.gadu-gadu.pl )
9) rozbudowany system zarządzania kontaktami
10) możliwość sprawdzenia nadawcy w katalogu publicznym jeszcze przed otwarciem okna rozmowy

Gadu-Gadu 7.0 wykorzystuje technologię Any-Bandwidth™ oraz Any-Firewall™, które zapewniają najlepszą możliwą do uzyskania jakość wideo niezależnie od przepustowości połączenia internetowego, działając z dowolnym typem zapory ogniowej

Rozmiar: 3.49 MB

Gadu-Gadu Password Recovery 2.2 - Program Gadu-Gadu Password Recovery jest programem pozwalającym użytkownikowi na odczytanie hasła do serwera i profilu Gadu-Gadu - w przypadku kiedy zostaną one zapomniane - z pliku konfiguracyjnego Gadu-Gadu (plik config.dat). Program oferuje również możliwość zapisania pobranych informacji do osobnego pliku lub skopiowania ich do schowka Windows.

Rozmiar: 495 KB

Gadu-Reader 1.0 - Program odczytuje z dysku zapomniane hasla Gadu-Gadu

Rozmiar: 180 KB

Gaim 1.3.1 PL - Darmowy, wieloplatformowy komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów w zagranicznych sieciach: AIM (protokół Oscar), ICQ, MSN Messenger, Yahoo, Jabber, Zephyr, IRC oraz w naszym rodzimym Gadu-Gadu. Aplikacja umożliwia jednoczesne zalogowanie się do każdej z sieci (trzeba posiadać własny login), co w praktyce oznacza, iż każdy użytkownik może rozmawiać z osobami z ICQ w jednym oknie, śledzić co dzieje się na kanale IRC w drugim oraz dyskutować z przyjaciółmi na Gadu-Gadu w kolejnym. GAIM posiada szereg funkcji i opcji dodatkowych, do których należą m.in. możliwość zmiany skórek oraz stosowanie wtyczek.

Rozmiar: 6.32 MB

GG Banner Killer 2 v1.9 - Program ten działa ze wszystkimi wersjami Gadu-Gadu, skutecznie usuwając wszelkie reklamy z programu, (włącznie z najnowszą wersją 7.0 build 20).

Rozmiar: 9 KB

Google Talk beta 1.0.0.66 - Komunikator stworzony przez Google. Aplikacja nosi nazwę Google Talk i współpracuje z usługą Gmail (może importować z niej kontakty, korzysta również z tego samego identyfikatora i hasła). Oprócz standardowych funkcji komunikatora pozwala również na przeprowadzanie rozmów głosowych. Działa tylko na komputerze z systemem operacyjnym Windows 2000/XP

Rozmiar: 899 KB

Hapi 1.0 RC1 - Hapi jest przyjaznym polskim komunikatorem o uśmiechniętej stylistyce z ładnymi ikonkami nazywającymi się Hapinki i sporymi możliwościami. Hapi umożliwia rozmowę ze znajomymi korzystającymi z komunikatora Gadu-Gadu oraz WPKontakt.
Możliwości:
- Awatary znajomych na liście kontaktów
- Mnóstwo kolorowych minek
- Wrzaskuny - gadające i wydające dźwięki emotikony
- Przesyłanie plików
- Powiadamianie o pisaniu wiadomości
- Okna rozmów w zakładkach
- Możliwość korzystania z wtyczek
- Różne style dla okna rozmów
- Czaty
- Kontakt z użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu oraz WPKontakt
- Gry online
- Zawsze bezpieczny, szyfrowane wszystkie rozmowy

Rozmiar: 1.26 MB

ICQ 5.03 build #2315 PL - Komunikator Internetowy znany na caly swiat, w polskiej wersji

Rozmiar: 1.95 MB

Konnekt 0.6.21.121 - Konnekt to multi komunikator internetowy, ale nie tylko! Dzięki rozbudowanej konfiguracji i licznym dodatkowym wtyczkom można dostosować go do swoich potrzeb. Może być zarówno rozbudowanym centrum komunikacyjnym, jak i małym programikiem do wysyłania wiadomości SMS

Rozmiar: 6.24 MB

Messenger Plus! 3.50 - Pojawiła się nowa wersja nakładki na popularny komunikator Microsoftu. Produkt nosi nazwę Messenger Plus! 3.25.106 i jest kompatybilny z MSN Messenger 6.0 i wyższą.

Rozmiar: 4.20 MB

Miranda IM 0.4.0.1 Alpha 26 - Nowa, testowa wersja wieloprotokołowego komunikatora, posiadającego szerokie możliwości rozbudowy poprzez wtyczki. Miranda umożliwia nam komunikację m.in. z sieciami Gadu Gadu, ICQ, Tlen.pl i Jabber. Dodatkowo dzięki rozmaitym pluginom program potrafi wysyłać SMSy, automatycznie ponawiać połączenie, powiadamiać o nowej poczcie, zmieniać ikony i tła, okno rozmowy, listę kontaktów i dużo więcej. Zabiera minimum zasobów i jest wygodny jeśli chodzi o mobilność.

Rozmiar: 976 KB

MSN Messenger 7.0.632 Beta - Komunikator internetowy pozwalający na kontakt ze znajomymi w trybie on-line, wysyłanie emotikonów oraz wymienianie się plikami muzycznymi i graficznymi.

Rozmiar: 10.06 MB

Power GG - Zestaw bardzo ciekawych wtyczek do Gadu-Gadu. Za jego pomocą możecie sklonowac wasze Gadu-Gadu i inne znane funkcje...

Rozmiar: 850 KB

Power Project 2.21 - Pluginy (wtyczki) pozwalają rozszerzyć podstawowe możliwości komunikatora o dodatkowe funkcje, niedostępne w wersji oryginalnej.

Rozmiar: 4.32 MB

Skype 1.4.0.51 Beta PL - Niesamowity program do komunikacji głosowej stworzony przez autorów KaZaA. Do komunikacji korzysta z technologii P2P (peer-to-peer). W przeciwieństwie do innych tego typu programów, działa on na każdym rodzaju połączenia z siecią.

Rozmiar: 6.82 MB

Teamspeak 2 Client 2.0.32.60 - TeamSpeak doskonale nadaje się do pogaduszek głosowych poprzez sieć LAN i Internet. Może służyć do zwykłej rozmowy, czegoś w stylu czatu głosowego oraz do porozumiewania się w grach z innymi graczami.

Rozmiar: 5.59 MB

Teamspeak 2 Server (RC2) - Serwer dla programu TeamSpeak

Rozmiar: 1.48 MB

Tlen Banner Killer 2 - Plugin usuwający reklamy z komunikatora Tlen.pl

Rozmiar: 7 KB

Tlen.pl 5.24.0.8 - Jeden z lepszych polskich komunikatorów internetowych. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto w systemie Tlen.pl, które umożliwia korzystanie z komunikatora Tlen.pl z prostym adresem (np. login@tlen.pl) zamiast numeru (np. 435697). Otrzymujemy także konto mailowe o pojemności skrzynki 20 MB. Aplikacja obsługuje komunikację z użytkownikami systemu Tlen oraz konkurencyjnego Gadu-Gadu. Dużą zaletą komunikatora jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych, których jakość jest wyjątkowo dobra. Wysyłanie wiadomości tekstowych SMS obejmuje 3 sieci komórkowe. Dzięki Gazeta.pl możemy korzystać z najświeższych informacji z Gazety Wyborczej

Rozmiar: 1.47 MB

TlenPlus 5.10 - Polski komunikator internetowy.

Rozmiar: 13.74 MB

Vypress Chat 2.0 - Vypress Chat jest przyjaznym programem do rozmów w czasie rzeczywistym, w małych biurach lub sieciach lokalnych. Aplikacja do działania nie wymaga dostępu do Internetu, ani dedykowanego serwera. Program posiada prosty w obsłudze interfejs. Z dodatkowych funkcji można wymienić możliwość: udostępniania plików na lokalnym komputerze, komunikację przez wbudowane proste forum, na którym możemy zamieścić ważne informacje, będące dostępne dla wszystkich użytkowników natychmiast po pojawieniu się w sieci. Aplikacja posiada publiczny i prywatne kanały do rozmów oraz możliwość wysyłania wiadomości (do których można dodawać graficzne emotikonki) do poszczególnych użytkowników.

Rozmiar: 1.98 MB

WPKontakt 3.1.0 - Komunikator internetowy WP

Rozmiar: 3.76 MB

X-Chat 2.4.5c - Jeden z najpopularniejszych graficznych klientów IRC. Pomimo dużej liczby dostępnych opcji program jest łatwy w obsłudze. Działa w środowisku X Window.

Rozmiar: 1.67 MB

Yahoo! Messenger 7.0.0.426 - Yahoo! Messenger jest globalnym komunikatorem, takim jak ICQ czy AIM. Aplikacja posiada duże możliwości konfiguracyjne, m.in. 10 statusów dostępności, możliwośc dodawania własnych statusów, funkcja wysyłania pojedynczych wiadomości, przeprowadzania konferencji albo rozmów za pomocą mikrofonu. Przy pomocy Yahoo! Messengera możemy również wysyłać pocztę i przesyłać pomiędzy użytkownikami komunikatora pliki. Poprzez kompatybilność z www.yahoo.com mamy dostęp do kursu walut oraz różnych wiadomości z kilku dziedzin.

Rozmiar: 8.25 MB