GRY Programy MP3 www.szymon.interblock.pl PROGRAMY Spolszczenia Gry Mp3 Nero, CloneCd, 3DMark 2003, ACDSee, DirectX9, GetRight, KaZaA, Norton AntiVirus, PowerDVD, Sandra 2003, Daemon Tools, FlashGet, LANChat Pro, Zone Alar

 ..:: Antywirusy ::..

ASTRA32 - Advanced System Information Tool 1.01 - Proste narzędzie podające dokładne informacje o sprzęcie, zainstalowanym w naszym systemie.

Rozmiar: 1.08 MB
 

ASUS PCProbe 2.23.06 - Program do monitorowania temperatury, szybkości wiatraków oraz napięć na płytach głównych Asusa.

Rozmiar: 3.88 MB

Autoruns 6.0 - Po uruchomieniu wyświetlane są wpisy programów startujących z systemem.

Rozmiar: 162 KB

Belarc Advisor 6.1F - Szybko i dokładnie prześwietli Twój komputer, a następnie wyświetli szczegółowe informacje na temat podzespołów i oprogramowania zainstalowanego w Twoim komputerze.

Rozmiar: 605 KB

BMExtreme 2.43 - BMExtreme jest to w pełni konfigurowalny program do monitorowania ruchu w sieci. Wszystkie informacje (np. średnia prędkość, ilość przesłanych danych) są zapisywane w dzienniku w postaci statystyk. Można wybrać, które karty sieciowe w komputrze będą monitorowane. Program jest w 5 językach do wyboru: angielskim, niemieckim, polskim, rosyjskim i włoskim.

Rozmiar: 400 KB

Central Brain Identifier 7.6 - Central Brain Identifier rozpoznaje i podaje szczegółowe dane ponad 40 rodzajów procesorów AMD. Po automatycznym wykryciu modelu procesora program pokazuje informacje takie jak np. wielkość pamięci Cache (L1 i L2), wartość taktowania procesora oraz szyny systemowej, technologie wytworzenia i obsługiwane instrukcje multimedialne.

Rozmiar: 294 KB

CPU-Z 1.28 - CPU-Z jest bezpłatnym oprogramowaniem, które dostarcza pewnych informacji na temat jednostki CPU użytkownika

Rozmiar: 282 KB

CPUInfo 2.1.3 - Narzędzie wyświetlające dokładne informacje na temat procesora.

Rozmiar: 308 KB

CrystalCPUID 4.5.4.268A - Narzędzie udzielające dokładnych informacji o procesorze, chipsecie i BIOS-ie.

Rozmiar: 432 KB

CS Fire Monitor - Ciekawe, darmowe narzędzie monitorujące wydajność naszego systemu.

Rozmiar: 4.04 MB

Cymphonix Speed-O-Meter 4.1 - Programik pokazujący w małym oknie aktualny transfer wychodzący i przychodzący generowny przez nasz komputer. Monitorowane są wszystkie adaptery sieciowe. Ilość opcji konfiguracyjnych jest minimalna i właściwie ogranicza się jedynie do ustawienia przeźroczystości okna oraz kolorów wykresów. Przy uruchamianiu programy wyświetli się reklama - jest to jedyna cena jaką zapłacimy za ten program.

Rozmiar: 4.43 MB

EVEREST Home Edition 2.01.359 Beta PL - Kontynuacja znanego programu AIDA32. Programos diagnostyczny, podający informacje o podzespołach komputera i umożliwiający przetestowanie poszczególnych jego komponentów.

Rozmiar: 2.94 MB

Hardware Sensors Monitor 4.2.1.2 - Program odczytujący informacje z umieszczonych na płycie głównej komputera czujników i wyświetlający je. Podaje temperaturę (procesora i płyty) oraz poziomy napięć. Pozwala na ustawienie wartości progowych, przy przekroczeniu których uruchamiany będzie alarm. Aplikacja ma także możliwość chłodzenia procesora, w czasie gdy nie jest on zajęty lub po przekroczeniu krytycznej temperatury, poprzez zmniejszenie jego wykorzystania.

Rozmiar: 680 KB

Hidden Recorder 1.5 - Hidden Recorder to program do szpiegowania co się dzieje na naszym komputerze podczas naszej nieobecności.

Rozmiar: 240 KB

HWiNFO32 1.53.4 - Program przeznaczony do diagnozowania składu komputera. Wyświetla pełne informację o zainstalowanych komponentach oraz umożliwia generowanie raportów do plików tekstowych. Z pomocą tego narzędzia dowiemy się szczegółowych informacji na temat m.in. procesora, płyty głównej, układu graficznego i muzycznego, itd.

Rozmiar: 1.54 MB

HWiNFO32 1.54 - Program służący do wykrywania komponentów wchodzących w skład naszego komputera. Program wyświetla komponenty według funkcji spełnianych w komputerze i generuje raporty do plików tekstowych. Rozpoznaje ponad 100 różnych procesorów, na temat których może wyświetlać szczegółowe informacje, np. szybkość zegara, maksymalną częstotliwość pracy czy wielkość pamięci podręcznej cache. Dodatkowo aplikacja wykrywa i wyświetla numery identyfikacyjne płyty głównej i jej chipsetu oraz informacje na temat urządzeń PNP, DMI i USB, modułów pamięci czy złączy ISA, EISA, PCI i AGP.

Rozmiar: 1.53 MB

OverSoft CPU Informer 0.94 - OverSoft CPU darmowy programos, dzięki któremu uzyskamy pełną informację o naszym procesorze. Jest bardzo proste w obsłudze i czytelne. Lista obsługiwanych procesorów jest bardzo długa i zawiera nawet najnowsze procesory AMD i Intel. Program nie wymaga instalacji.

Rozmiar: 501 KB

PowerStrip 3.56.490 PL - Program do podkręcania osiągów karty graficznej i monitora. Obsługuje praktycznie wszystkie obecne na rynku układy graficzne oraz pracuje stabilnie na systemach od Windows 95 do XP.

Rozmiar: 1.09 MB

Process Explorer 9.24 - Darmowy program wyświetlający listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL). Dla windows: NT/2000/XP/2003

Rozmiar: 230 KB

Process Explorer 9.24 dla 9x/ME - Darmowy program wyświetlający listę uruchomionych procesów wraz ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi wykorzystywanych przez dane procesy zasobów. Główne okno aplikacji zostało podzielone na dwie części - w górnej znajduje się pełna lista procesów, natomiast w dolnej pokazywane są dalsze informacje o każdym z nich (np. wykorzystywane biblioteki DLL). Dla windows: 9x/ME

Rozmiar: 230 KB

Samurize 1.62 PL - Kolejne wydanie rewelacyjnego programu pozwalającego na monitorowanie wykorzystania zasobów systemowych. Ma wiele zalet, do których należą m.in. rozbudowane opcje konfiguracyjne, niskie zużycie pamięci oraz możliwość umieszczenia praktycznie w dowolnym miejscu pulpitu wybranych przez użytkownika informacji (wykorzystanie zasobów procesora i pamięci, ilość wolnego miejsca na dysku, ruch w sieci, aktualnie odtwarzany plik w Winampie, itd.). Aktualka do tej wersji znajduje sie pod tym linkiem: http://www.samurize.com/userfiles/150/samurize-multimedia-update-1.62.1.exe

Rozmiar: 6.89 MB

SiSoftware Sandra Standard 2005.1.10.50 - SiSoftware Sandra jest profesjonalnym programem diagnostycznym. Program analizuje sprzęt i podaje na informacje o nim. Aplikacja pokazuje szczegółowe wiadomości na temat: procesora Biosu, magistrali PCI i AGP, karty Video, sterowników DirectX, klawiatury, myszki, karty dźwiękowej, drukarki, pamięci i innych.

Rozmiar: 7.72 MB

SpeedFan 4.22 - SpeedFan za pomocą czujników monitoruje temperature procesora, płyty głownej i dysku twardego.

Rozmiar: 1.36 MB

Winsonar 2005 XP - Monitoruje procesy systemowe i informuje o procesach nowo uruchamianych.

Rozmiar: 2.14 MB