GRY Programy MP3 www.szymon.interblock.pl PROGRAMY Spolszczenia Gry Mp3 Nero, CloneCd, 3DMark 2003, ACDSee, DirectX9, GetRight, KaZaA, Norton AntiVirus, PowerDVD, Sandra 2003, Daemon Tools, FlashGet, LANChat Pro, Zone Alar

 ..:: Graficzne ::..

2Flyer Screensaver Builder Pro 6.3.5 - Wygaszacz, a właściwie cztery wygaszacze ekranu. Za ich pomocą użytkownik wyświetli w formie wygaszacza swoje ulubione obrazki, animacje Flash, filmy wideo lub strony internetowe. W przypadku stron i grafik można dodać podkład dźwiękowy, a nawet wybrać rodzaje transformacji przy zmianach wyświetlanych zdjęć.

Rozmiar: 3.03 MB

3DMark 2001 SE Build 330 - Program przeznaczony do testowania wydajności kart graficznych

Rozmiar: 39.06 MB

3DMark 2003 (build 340) - Najbardziej znany program do testowania wydajności kart graficznych. Minimalne wymagania to procesor 1GHz, karta graficzna 32 MB, w pełni kompatybilna ze standardem DX9.

Rozmiar: 173.83 MB

3DMark 2005 - Po wielu przeciekach ze screenami nareszcie światło dzienne ujrzała najnowsza wersja popularnego testera wydajności pod kątem grafiki. Do odpalenia 3DMark 2005 niezbędne jest posiadanie karty graficznej z obsługą pixel shader 2.0 (czyli karty od GeForce FX 5200, jeśli idzie o nVidię i Radeon 9500 jeśli brac pod uwagę karty ATi)

Rozmiar: 276.37 MB

ACDSee 7.0 Build 61   spolszczenie - Jedna z lepszych przeglądarek graficznych, a przez wiele osób uważana za najlepszą. Wyliczenie wszystkich jej możliwości i zalet zajęłoby prawdopodobnie kilka stron. Tym, co ją odróżnia od konkurencji, są: świetny interfejs, w którym wszystko jest pod ręką, mnóstwo obsługiwanych standardów, możliwość zarządzania zgromadzonymi zbiorami, funkcje obróbki grafiki i wiele innych elementów, o których można się przekonać po zainstalowaniu programu.

Rozmiar: 14.26 MB

ACDSee Power Pack 7.0 Build 61 - Jedna z lepszych przeglądarek graficznych, a przez wiele osób uważana za najlepszą. Wyliczenie jej wszystkich możliwości i zalet zajęłoby prawdopodobnie kilka stron. Tym, co ją odróżnia od konkurencji, są: świetny interfejs, w którym wszystko jest pod ręką, mnóstwo obsługiwanych standardów, możliwość zarządzania zgromadzonymi zbiorami, funkcje obróbki grafiki i wiele innych elementów, o których można się przekonać po zainstalowaniu programu. Ponadto w pakiecie PowerPack zawarto edytor graficzny FotoCanvas oraz narzędzie do tworzenia pokazów slajdów i wygaszaczy ekranu FotoAngelo.

Rozmiar: 18.71 MB


Adobe Photoshop 7.0 - Jeden z najlepszych programów do obróbki graficzej. Pozwala tworzyć w bardzo dobrej jakości zdjęcia, gify, i wiele innych. Program posiada przydatną funkcje dla webmastera która umożliwia skonwertowanie pliku graficznego na potrzeby strony www i nie tylko.

Rozmiar: 156.25 MB

Adobe PhotoShop 7.0.1 Update - aktualizaja Adobe Photoshop 7

Rozmiar: 12.70 MB

Advanced GIF Animator 2.21 - Aplikacja, która pomoże Ci przygotować wspaniałe pliki graficzne, mogące ozdobić Twoją stronę WWW. Dzięki dostępnemu zestawowi bardzo szybko można narysować każdą klatkę lub też zaimportować ją ze zbioru graficznego. Przed zapisaniem projektu na dysku warto zoptymalizować grafikę, co sprawi, że będzie ona zajmowała mniej miejsca i szybciej się ładowała. Program może być także użyty do przygotowania filmów w formacie AVI.

Rozmiar: 1.89 MB

Advanced JPEG Compressor 4.2 - Rozbudowany program do tworzenia grafiki w formacie jpg na strony internetowe. Przydatny zarówno początkującym jak i zaawansowanym webmasterom.

Rozmiar: 1.02 MB

Ai Picture Explorer 7.4.3.7056 - Rozbudowana przeglądarka plików graficznych. Składa się z dwóch części: programu do przeglądania dysku i właściwej przeglądarki. Pierwsze narzędzie poza szukaniem obrazków w zasobach naszego komputera pozwala również na zmianę nazw zbiorów, przygotowywanie pokazów slajdów, galerii internetowych, a nawet odtwarzanie muzyki z płyt CD. Przeglądarka umożliwia natomiast obróbkę grafiki - użytkownik znajdzie tutaj mnóstwo filtrów, efektów specjalnych i innych narzędzi.

Rozmiar: 1.57 MB

Ai Picture Utility 7.2 - Rozbudowana przeglądarka plików graficznych. Składa się z dwóch części - programu do przeglądania dysku i właściwej przeglądarki. Pierwsze narzędzie poza szukaniem obrazków w zasobach naszego komputera pozwala również na zmianę nazw zbiorów, przygotowywanie pokazów slajdów, galerii internetowych, a nawet odtwarzanie muzyki z płyt CD. Przeglądarka umożliwia natomiast obróbkę grafiki - użytkownik znajdzie tutaj mnóstwo filtrów, efektów specjalnych i innych narzędzi.

Rozmiar: 1.25 MB

Album Creator Pro 3.3 - Narzędzie służące do przygotowywania albumów internetowych. Album może być przygotowany w formacie HTML lub Flash. Do dyspozycji użytkownika program oferuje kilkanaście wzorców galerii. Istnieje także możliwość pobrania dalszych ze strony producenta. Interfejs aplikacji przypomina kreatora - zadaniem użytkownika jest tylko wybieranie odpowiednich opcji i oczywiście dodanie zdjęć.

Rozmiar: 5.69 MB

Animation Shop 3.04 - Łatwy w obsludze program do tworzenia animacji

Rozmiar: 10.74 MB

Arles Image Web Page Creator 5.1.1 - Program do obróbki zdjęć

Rozmiar: 1.81 MB

ATI Radeon Windows 2000 Catalyst 4.1 - Usprawnione sterowniki dla wszystkich kart z chipsetam ATI Radeon. Przeznaczone dla systemów Windows 2000

Rozmiar: 21.53 MB

ATI Radeon Windows 9x/Me Catalyst 4.1 - Sterowniki dla kart graficznych pod 95/98/Me

Rozmiar: 25.48 MB

ATI Radeon Windows XP Catalyst 4.1 - Sterowniki dla kart graficznych pod XP

Rozmiar: 25.38 MB

ATITool 0.0.21 - ATITool służy do podkręcania kart graficznych z chipsetem firmy ATI. Program automatycznie znajduje maksymalne wartości przetaktowanai dla danego sprzętu, posiada możliwość tworzenia profili podkręcania, automatycznie rozpoznaje aplikacje kożystające z technologii 3D (Direct3D 8, Direct3D 9, OpenGL).

Rozmiar: 1.24 MB

BenchemAll 2.56 - BenchemAll to znakomity program umożliwiający zbiorcze mierzenie wydajności karty graficznej zarówno w grach jak i w testach 3D. Użytkownik ma za zadanie jedynie dopasować opcje do swoich potrzeb i wybrać rozdzielczość - resztę zadań program wykona za niego. Aplikacja obsługuje wiele najnowszych gier (muszą być zainstalowane na dysku). Dzięki niej można uzyskać informacje na temat ilości klatek na sekundę pobieraną bezpośrednio z wybranej gry. Aplikacja sama wyszukuje odpowiednie programy na dysku lokalnym komputera.

Rozmiar: 1.11 MB

BenchemAll 2.60 Beta - Znakomity program umożliwiający zbiorcze mierzenie wydajności karty graficznej zarówno w grach jak i w testach 3D. Użytkownik ma za zadanie jedynie dopasować opcje do swoich potrzeb i wybrać rozdzielczość - resztę zadań program wykona za niego. Aplikacja obsługuje wiele najnowszych gier (muszą być zainstalowane na dysku). Dzięki niej można uzyskać informacje na temat ilości klatek na sekundę pobieraną bezpośrednio z wybranej gry. Aplikacja sama wyszukuje odpowiednie programy na dysku lokalnym komputera.

Rozmiar: 1.69 MB

Blender 2.36 - Narzędzie do tworzenia grafiki trójwymiarowej, zarówno statycznej, jak i animacji

Rozmiar: 2.12 MB

Cerberus 1.5 beta - Bardzo prosty w obsłudze, darmowy program do monitoringu pomieszczeń za pomocą kamerki internetowej podłączonej do komputera. Aplikacja potrafi obsługiwać do 10 urządzeń jednocześnie, obraz z każdego z nich może automatycznie, w przedziałach określonych przez użytkownika, eksportowany na stronę internetową lub do sieci intranet. Materiał wideo z kamery może być także zapisywany na lokalnym dysku, dzięki czemu istnieje możliwość odtworzenia zarejstrowanych wydarzeń. Program posiada moduł wykrywania ruchu, wbudowaną przeglądarkę, obsługuje protokoły Telnet i FTP oraz umożliwia porównywanie obrazów poprzez ich nałożenie

Rozmiar: 1.56 MB

ChrisTV Pro 4.05 - Ukazała się nowa wersja aplikacji służącej do obsługi tunerów telewizyjnych. ChrisTV jest prosty w obsłudze, posiada wiele możliwości, obsługuje niemal wszystkie tunery z zainstalowanymi sterownikami WDM

Rozmiar: 2.26 MB

CoffeeCup Free Viewer 2.6 - Rozbudowana przeglądarka plików graficznych. Mimo wielości opcji charakteryzuje się łatwością obsługi, za atut można uznać również pewne podobieństwo do najbardziej popularnego programu w tej dziedzinie ? ACDSee. Przeglądać grafiki można na standardowe sposoby oraz jako miniatury. Oprócz możliwości przeglądania Free Viewer oferuje szereg dodatkowym funkcji. Za pomocą przeglądarki można dokonać podstawowej obróbki grafik (zoom, obroty, odbicie, zmiana rozmiaru, konwersja itp.). Program obsługuje najbardziej popularne formaty graficzne: GIF, JPG, BMP, PNG, ICO, CUR, JPEG oraz PCX.

Rozmiar: 3.22 MB

CoffeeCup Gif Animator 7 - CoffeCup Gif Animator jest bardzo popularnym i prostym w obsłudze programem przeznaczonym do tworzenia animacji w formacie GIF. Z założenia przeznaczeniem animacji wykonywanych poprzez program mają być efekty na WWW toteż Animator jest doskonale przystosowany do tworzenia animowanych przycisków i innych efektów znacząco wpływających na atrakcyjność stron Internetowych od strony wizualnej.

Rozmiar: 1.85 MB

ColorCode 2.0 - Głównym zadaniem programu jest zwracanie użytkownikowi kodu wybranej przez niego barwy w 4 dostępnych formatach. Aplikacja została wyposażona w przydatne narzędzia, jak Zrzut ekranu, czy Import obrazu, co sprawia, ze uzyskanie koloru, praktycznie z każdego zakątka komputera jest banalnie proste. ColorCode potrafi również wyeksportować kody kolorów do pliku TXT oraz automatycznie kopiować wybrane dane do schowka systemowego.

Rozmiar: 2.13 MB

ColorShop PL - Ten niewielki programik może być bardzo użyteczny, szczególnie dla grafików i webmasterów. Pozwala on na pobranie koloru dowolnego piksela na ekranie i zapisanie go na przykład jako kolor HTML (#rrggbb), RGB lub CMYK. W dodatku zajmuje tak mało miejsca, że nigdzie nie będzie przeszkadzał.

Rozmiar: 185 KB

ColSel PL - Program ColSel przeznaczony jest głównie dla webmasterów i programistów. Przyda się jednak także zwykłym użytkownikom. Może pomóc w doborze odpowiednich barw przy zmianie kolorystyki pulpitu, czy kolorów interfejsu ulubionej aplikacji. Podstawową funkcją programu jest podawanie użytkownikowi kodu wybranej przez niego barwy w wielu dostępnych formatach

Rozmiar: 533 KB

CompuPic 6.2 Pro - Przeglądarka graficzna o potężnych możliwościach, jest bardzo wielka konkurencja ACDSee

Rozmiar: 6.13 MB

Corel Draw 11 - Co tu duzo pisać na pewno każdy słyszał o tym popularnym programie graficznym

Rozmiar: 210.94 MB

Firegraphic 6.0.616 - Program jest rozbudowanym narzędziem do zarządzania zbiorami grafik. W prosty sposób można przejrzeć, uporządkować i wydrukować dowolną pozycję ze swego zbioru.

Rozmiar: 3.55 MB

FlaX 1.50 - Znakomity i bardzo prosty w obsłudze program typu Flash.

Rozmiar: 570 KB

FotoOffice 2 - Profesjonalna przeglądarka graficzna do katalogowania, obróbki, archiwizacji i przeglądania zdjęć. Szczególnie usprawnia pracę z dużymi zbiorami zdjęć. Program znakomicie nadaje się do zarządzania zdjęciami w firmach, jak i do przygotowania albumów do użytku domowego. Obsługuje ponad 50 formatów graficznych (w tym m.in. JPEG, JPEG 2000 i GIF) oraz oferuje funkcjonalność znacznie wykraczającą poza funkcje przeglądarek graficznych. Warto zauważyć, że pomimo znacznego rozbudowania programu jest on bardzo szybki i prosty w obsłudze.Pełna wersja programu ograniczona do 45-dni. W celu rozpoczęcia pracy z programem należy wprowadzić kod aktywacyjny znajdujący się w menu StartProgramyFotoOffice 2Kod aktywacyjny.

Rozmiar: 21 MB

Fraps 2.5.0 - Fraps to przydatne narzędzie, jeżeli chcemy sprawdzić ilość FPS w dowolnych aplikacjach Direct3D, czy też OpenGL... i nie tylko. Dzięki Frapsowi ilość klatek na sekundę może być wyświetlana w czasie rzeczywistym w dowolnym rogu ekranu. Dodatkowo pomiary mogą być zapisane w logu. W narzędziu Fraps dostępna jest też opcja zrzucania filmów - można nagrać sekwencję video w AVI oraz możliwość zrzutów ekranu.

Rozmiar: 657 KB

GIF Movie Gear 3.0.2 - Znakomity program do sklejania obrazków w filmiki (gify)

Rozmiar: 1.11 MB

Giffy 2.3 - Program dzieki któremu wytniesz tło z BITMAPY i zapiszesz w formacie GIF

Rozmiar: 249 KB

Gradient WEB Text - Prosty programik do tworzenia gradientowych napisów - czyli do kolorowania tekstu z przejściem z jednego koloru do drugiego dla stron WWW

Rozmiar: 209 KB

Graphic Workshop Pro 2.0.86 - Program ma wszystkie typowe możliwości przeglądarek. Tym, co go wyróżnia, są: bardzo duża liczba obsługiwanych formatów graficznych (można dokonywać konwersji plików), wygodna obsługa, dodatkowe pakiety (np. program do tworzenia animowanych plików typu GIF) i wiele innych przydatnych udogodnień.

Rozmiar: 7.83 MB

HyperSnap-DX 5.62.01 PL - Rewelacyjny program do zrzutów ekranowych oraz późniejszej obróbki.

Rozmiar: 2.93 MB

Icon Tester - IconTester to program, którego celem jest wsparcie projektantów ikon interfejsów aplikacji. Umożliwia on wygenerowanie przykładowego okna aplikacji z paskiem narzędziowym (ToolBar), do którego można dowolnie dodawać przyciski we wszystkich dostępnych typach, wraz z osadzonymi na nich ikonami. Każdy, kto projektował ikony interfejsu aplikacji, wie jak bardzo różni się wygląd ikony, w fazie tworzenia, od efektu tejże ikony osadzonej już w docelowej aplikacji. Program IconTester umożliwia symulacje fazy osadzania ikon w ToolBarze docelowej aplikacji, pozwalając jednocześnie zobaczyć je w dostępnych formatach, głębiach kolorów, różnych wielkościach okna aplikacji, oraz co niezmiernie istotne program pozwala zestawić obok siebie wszystkie projektowane ikony, co znacznie ułatwia proces opracowywania stylu graficznego aplikacji.

Rozmiar: 580 KB

IconXP v1.21 - IconXP v1.21 pozwala profesjonalnym jak i amatorskim grafikom tworzyć i edytować ikony.

Rozmiar: 850 KB

IphotoDVD 1.55 - Sam program to potężne aczkolwiek łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na archiwizację cyfrowych zdjęć w plikach MPEG kompatybilnych z formatami DVD-SVCD-VCD wykorzystując setki różnych efektów przejścia.

Rozmiar: 3.05 MB

IrfanView 3.95 - Świetny program do przeglądania multimediów z możliwością konwersji wielu formatów.

Rozmiar: 856.00 KB

IrfanView plugins 3.95 - Zestaw wtyczek rozszeżających możliwości darmowej przeglądarki plików graficznych IrfanView.

Rozmiar: 4.62 MB

iuVCR v4.9.1.350 - iuVCR służy do przechwytywania obrazu video. W tym celu aplikacja korzysta z dowolnego kodeka zainstalowanego w systemie.

Rozmiar: 1.56 MB

Konvertor 3.44 - Funkcjonalny program będący jednocześnie przeglądarką i konwerterem plików graficznych. Aplikacja obsługuje łącznie 743 różnych formatów graficznych, 72 wideo i muzycznych, tekstowych oraz animacji. Dzięki temu prostemu narzędziu możliwe jest organizowanie posiadanych zbiorów dopisując do wybranych plików komentarze i kategoryzując je według typów. Dzięki aplikacji możliwe jest również konwertowanie pomiędzy sobą wielu formatów plików graficznych oraz wideo (m.in. Oprócz podstawowych funkcji program oferuje kilka ciekawych dodatków, do których należą m.in. profesjonalne narzędzie edycyjne (pozwalające modyfikować szeroką gamę parametrów zapisanych plików, przy czym użytkownik ma do swojej dyspozycji aż 40 filtrów i efektów), nakładka na Windows Explorer (dająca dostęp do szybkiego podglądu plików, miniaturek, wysyłania obrazów pocztą elektroniczną oraz szybkiej konwersji do ponad 130 różnych formatów) oraz automatyczny konwerter wielu plików.

Rozmiar: 8.43 MB

Marine Aquarium v.2.0 - Wygaszacz ekranu przedstawiajacy akwarium

Rozmiar: 1.20 MB

Microangelo 5.59 - Zestaw narzędzi służących do modyfikacji wyglądu naszego komputera. Użytkownik ma do swojej dyspozycji edytor graficzny, w którym może przygotować nowe ikony oraz kursory, także animowane. Inny program, On Display, który jest dołączony z Microangelo, pozwala na umieszczenie ich w wybranym miejscu, np. w menu Start. Pozostałe narzędzia umożliwiają tworzenie bibliotek ikon i kursorów oraz zarządzanie nimi.

Rozmiar: 3.37 MB

Mp3TrackPrinter - Program służy do projektowania i drukowania okładek na opakowania płyt CD. Programos nieco starszy dodany na zyczenie ;)

Rozmiar: 1.16 MB

Mr. Captor v3.01 - Program do tworzenia zrzutów ekranowych. Pozwala na zrobienie zdjęcia tego, co dzieje się na ekranie monitora, na przykład okna programu, zaznaczonego przez nas obszaru czy wybranego koloru. Aplikacja może zachować obraz w formacie BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF, TGA, CUR i ICO. Mr. Captor przeznaczony jest dla projektantów, twórców witryn internetowych oraz grafików.

Rozmiar: 1.89 MB

VIDIA ForceWare Drivers dla Win 2000/XP - Kolejna wersja sterowników z serii ForceWare przeznaczonych dla kart graficznych nVidii

Rozmiar: 24.90 MB

nVIDIA ForceWare Drivers dla Win 9x/Me - orceWare (dawniej Detonator) jest graficznym sterownikiem dla wszystkich NVIDIA Graphics Processing Units (GPUs). Detonator wspiera grafikę 2D, DirectX 9, OpenGL 1.4, oprogramowanie nView Desktop Management w wersji 2.0, NVRotate. NVKeystone, Digital Vibrance Control, zawiera nowy panel kontrolny oraz emulator CineFX.

Rozmiar: 12.26 MB

Paint Shop Photo Album 4.01 - program do tworzenia albumów ze zdjeciami

Rozmiar: 39.06 MB

Paint Shop Pro 9

Rozmiar: 99.69 MB

Paint Shop Pro 9.01 Final - Najnowsza wersja popularnego i prostego w obsłudze edytora graficznego, o możliwościach porównywalnych z Adobe Photoshop (warstwy, konwersja wsadowa, operacje na palecie kolorów). Program został wyposażony w wiele nowych funkcji i rozwiązań, jak np. "Automated Productivity Scripts", czy "Dynamic Personalization", które mają ułatwić pracę z grafiką i zapewnić osiągnięcie profesjonalnych rezultatów.

Rozmiar: 34.18 MB

Parabens Business Card Builder 5.0 - Aplikacja służąca do przygotowywania różnego rodzaju nalepek. Za jej pomocą użytkownik zaprojektuje, a następnie wydrukuje praktycznie dowolną nalepkę, np. na kopertę, płytę CD/DVD czy kasetę. Oczywiście możliwe jest także projektowanie kopert, okładek i innych produktów małej poligrafii.

Rozmiar: 2.75

PCMark 04 - Futermark wydał nową wersję programu PCMark04, który jest świetnym benchmarkiem do mierzenia wydajności domowego komputera. PCMark04 umożliwia obejżenie szczegółowego raportu z przeprowadzonych testów, porównanie naszych rezultatów z innymi za pomocą internetu. Aplikacja może również podpowiedzieć jak przyspieszyć komputer.

Rozmiar: 34.04 MB

PDF Transformer 1.0 - Polskojęzyczny konwerter PDF. Umożliwia zamianię plików PDF do formatów RTF lub DOC (MS Word), XLS (MS Excel), dokumentów HTML lub plików tekstowych.

Rozmiar: 34.96 MB

Photo2DVD Studio 3.4.0.0 - Program który pozwala utworzyć wspaniały pokaz slajdów, który możemy wykorzystać np. do prezentacji na TV. Bez względu na to czy jesteśmy ekspertami czy nowicjuszami jak zapewniają autorzy programu w łatwy sposób połączymy zdjęcia z muzyką, tekstami, dodatkowo wzbogacając je o profesjonalne efekty przejścia. Aplikacja zawiera prawie 150 różnych efektów przejść. Końcowy produkt możemy nagrać na płytę VCD, SVCD lub DVD i podzielić się tak przygotowaną multimedialną prezentacją z przyjaciółmi lub rodziną

Rozmiar: 11.57 MB

Pinnacle Studio v8.6 - Program do profesjonalnej obróbki video i dodawania efektów specjalnych, poza wieloma nowymi narzedziami i zwiększoną funkcjonalnością dołączono także obsługę nagrywarek cd/dvd aby zmontowane dzieła nagrać od razu na płyty

Rozmiar: 102.54 MB

PolyView 4.21 - Przeglądarka dla plików BMP, GIF, JPEG, Photo-CD, PNG, TIFF.

Rozmiar: 3.01 MB

PowerPoint2DVD 1.3.5.6 - PowerPoint2DVD jest to prosty program do tworzenia na płytach DVD, bądź CD prezentacji multimedialnych Powerpoint, które oglądać można w odtwarzaczach DVD.

Rozmiar: 9.22 MB

RadLinker 2.026 PL - Darmowe narzędzie służące zarówno do podkręcania kart z serii ATI Radeon, jak i tworzenia skrótów do gier i programów, umożliwiających modyfikację parametrów karty graficznej w zależności od uruchamianego programu. Dzięki temu użytkownik może stworzyć dowolną ilość profili, aktywowanych w zależności od potrzeb.

Rozmiar: 489 KB

RightMark CPU- Benchmark do procka

Rozmiar: 3.54 MB

RivaTuner 2.0 RC 15.2 - Bardzo dobry program służący do podkręcania kart opartych na chipie firmy NVIDIA

Rozmiar: 1.64 MB

SmartDraw 7 Suite Edition 7.01 - Niewielka aplikacja służąca do rysowania wykresów, schematów blokowych, diagramów przepływów, czy formularzy. Współpracuje z pakietem Microsoft Office.

Rozmiar: 7.75 MB

SnagIt 7.1 - Snag-It to program pozwalający na tworzenie tzw. zrzutów ekranowych, zarówno całego ekranu, jak i jego części bądź aktywnego okna, pliku graficznego lub wideo. Zrzut ekranowy może zostać przesłany bezpośrednio do drukarki, schowka systemowego, klienta pocztowego, zapisany do pliku (format .gif, .jpg, .pcx, .bmp, .tif oraz .png.) lub wysłany do paru "miejsc" jednocześnie. Przechwytywanie ekranu może odbywać się z opóźnieniem zdefiniowanym przez użytkownika lub automatycznie w ramach zdefiniowanych zadań - scheduling. SnagIt pozwala na robienie zrzutów ekranowych również z okien dosowych. Otrzymywany obraz może być z kursorem lub bez niego, a długie okna mogą być przewijane góry do samego dółu. Interfejs zbliżony do Eksploratora Windows nie powinien sprawiać kłopotu użytkonikowi, a jedynym choć zasadniczym ograniczeniem działania programu jest "moc" naszego komputera.

Rozmiar: 8.99 MB

Ulead VideoStudio 7 - Program do montażu video

Rozmiar: 78.13 MB

Visual Business Cards - Program do robienia wizytówek

Rozmiar: 1.44 MB

WALLwPAPErs 1.0 PL  - Program WALLwPAPErs służy do okresowej zmiany tapety Windows`a. Możliwe jest ustawienie kolejności wyświetlanych tapet oraz czasu, po którym będą się one zmieniały.

Rozmiar: 591 KB

Xara Menu Maker 1.1 - Przy pomocy tego programu szybko utworzymy dobrze wyglądające paski nawigacyjne i rozwijane menu gotowe do umieszczenia na stronie WWW. Menu Maker w prosty sposób umożliwia dodawanie przycisków, wstawianie odpowiednich tekstów, kolorowanie, wybór tła, itd. Razem z programem użytkownik otrzymuje dużą liczbę gotowych projektów, które można dowolnie modyfikować. Dzięki temu możemy osiągnąć ciekawe efekty wizualne bez posiadania talentu graficznego. Po zakończeniu prac projektowych Menu Maker wygeneruje właściwy kod HTML, który wkleimy na naszą stronę. Co więcej, przygotowane przez nas pliki graficzne zostaną automatycznie zoptymalizowane tak, aby miały jak najmniejszą objętość. Warto jeszcze wspomnieć o integracji z popularnymi edytorami HTML - Dreamweaver oraz FrontPage.

Rozmiar: 5.47 MB

Xnview Deluxe 2.15 - Doskonała przeglądarka plików graficznych, obsługuje ogromną liczbę formatów.

Rozmiar: 15 MB

 

 

 

Zródło: programosy.pl