www.szymon.interblock.pl szymon.interblock.pl | programy gry download czcionki ikony kursory oraz wiele innych rzeczy! szymon.interblock.pl|programy,gry,download,czcionki,ikony,programy,kursory,oraz wiele innych rzeczy. ::

 ..:: Download ::..

 

Rise of Nations: Rise of Legends torrent- Rise of Legends to RTS i owszem, ale fantasy. Zanim ukradkiem puścicie pawia na klawiaturę, bo przecież innej reakcji nie może wywołać kolejna gra z orkami, elfami i nieumarłymi hordami, spieszę jednak z ratunkiem - owszem, to będzie fantasy, ale bardzo nietypowe. Kojarzycie Arcanum? Takie cRPG z Troika, które w unikalny sposób łączyło technologię i magię? No, to podobnie będzie w Rise of Legends właśnie. Steampunkowa, megalityczna technika przeciwko zaawansowanej, wywołującej trzęsienia ziemi - oto podstawowa zasada nowej gry. I żadnych elfów i innego posttolkienowskiego, wyłażącego nam już wszystkimi otworami ciała, szajsu. Brzmi pięknie? Ha, jasne, że brzmi.
 

Heroes of Might & Magic V torrent- będzie piąta część Heroes of Might & Magic, doskonałej strategii turowej wywodzącej się z serii gier RPG, którą przerosła popularnością wielokrotnie. Fani się cieszą jak dzieci, ale jednocześnie już całkiem dorośle boją się, co też z tego wyniknie. Trudno im się dziwić, bo po raz pierwszy od początku serii gra tworzona będzie przez zupełnie inny zespół developerski. Jak wszystkim wiadomo, dotychczasowy wydawca Heroes, 3DO, zbankrutował już jakiś czas temu. Grupa New World Computing, która wyprodukowała części od pierwszej do czwartej także już nie istnieje. Kto więc robi „piątkę”? Wewnętrzny team developerski francuskiego giganta wydawniczego UbiSoft, który przejął prawa po upadku 3DO. I dlatego należy się bać... choć z drugiej strony ja osobiście się cieszę. Francuzi bowiem dość jasno i wyraźnie wypowiadali się, iż zamierzają powrócić w znakomitej większości przypadków do rozwiązań ze starej części trzeciej, którą większość fanów uważa za najlepszą w serii, całkiem słusznie olewając Heroes of Might & Magic IV, które zawiodło wielu.
 

Rally Masters torrent - wycigi :D

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory torrent - Historia serii jest znana, poprzednie części odniosły sukces ogromny dzięki innowacyjności gameplaya (w pierwszej) i niesamowitemu trybowi multiplayerowemu (w drugiej). Jaka rewolucja czeka na nas tym razem? No, żadna. Prawie żadna, jeżeli mam być ścisły. Ale to nie szkodzi, bo rewolucja zastąpiona została ewolucją, i to w bardzo słusznym kierunku, więc powodów do narzekań nie ma.

Zaczniemy klasycznie i standardowo, od fabuły znaczy się. Kręci się ona wokół wyimaginowanego, choć prawdopodobnego konfliktu w Korei, który przyciąga wiele uwagi strony chińskiej, japońskiej, oraz amerykańskiej oczywiście także. Intryga wiąże ze sobą komunistycznych generałów, infoterrorystów i jajogłowych matematyków w całkiem wiarygodny sposób. Oczywiście po chwili okazuje się, że bezpośrednio zagrożone są Stany Zjednoczone, ale nadal konflikt ma charakter dość globalny, co jest miłą odmianą po indonezyjskich wycieczkach z Pandora Tomorrow, które choć przyjemne, nie stwarzały wrażenia, że od nas zależy coś więcej, niż tylko los kilku amerykańskich obywateli.
 

Monopoly3 torrent - Hu, hu, hu. Witajcie dziatki...Uch, ale mnie odkopali...Poczekajcie proszę chwilę, bo muszę strzepnąć z siebie kurz. Trzask, prask, już! Mam nadzieję, że nie jesteście onieśmieleni moją spódniczką: jakbyście nie wiedzieli, to jestem Szkotem. Nie poznajecie mnie? Rozumiem, w końcu minęło ponad 200 lat od momentu mojej śmierci i dopiero teraz jacyś podejrzani ludzie wywlekli mnie z Szeolu. No, ale jestem już z Wami, i wiem po co zostałem tutaj sprowadzony. Gwoli ścisłości, kiedy żyłem mówiono na mnie Smith, Adam Smith. Ha! Pewnie słyszeliście o mnie... Tak, tak dziatki, to ja stworzyłem podstawy teoretyczne i praktyczne kapitalizmu. Że co? Że Wasi rodzice zarabiają grosze i jest straszne bezrobocie? Eee, nie przesadzajcie, jestem tu, aby pomówić o przyjemniejszych rzeczach. Hej, ty tam...Że niby jestem burżuazyjnym krwiopijcą? Daj no już spokój! Koniec tematu. Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o pecetowej wersji popularnej planszówki Monopoly (tak na boku muszę Wam przyznać, iż jestem zaszokowany postępem nauki i techniki).
 

The Sims 2 torrent  - Nigdy jeszcze wirtualna zabawa w życie nie ocierała się tak bardzo o rzeczywistość... i nie przerastała jej tysiąckrotnie. I to pewnie cały sekret popularności Simsów – niezliczona ilość możliwości kreacji i podejmowania decyzji, które zmieniają całkowicie losy naszych podopiecznych. Nawet jeśli dotąd nie potrafiłeś pokierować własnym życiem, w Sims 2 możesz się przekonać naocznie i w skrócie fotograficznym, jakie znaczenie i konsekwencje ma to co zrobisz w tej chwili czy następnego dnia, to jak zorganizujesz sobie czas i z kim pójdziesz do łóżka. Możesz zostać mistrzem i przy okazji nauczyć się czegoś o prawdziwym życiu, bowiem twórcy zafundowali nam tutaj „głębię” psychologiczną, która nadaje rozgrywce jeszcze większy pozór rzeczywistości.
 

Moto GP 2 - Zwolennicy wyścigów motocyklowych niestety niezbyt często mieli okazję przenosić swoje aspiracje na działania w wirtualnym świecie zmagań z najlepszymi tego sportu. Dekadę temu Accolade wypuściło grę Motors, która zarządziła na ówczesnych maszynach pokroju XT/AT. Przez następnych kilka lat w tej części rynku gier panowała posucha. Jeśli już jakiś produkt umożliwiał ściganie się po asfaltowych torach, gracze przyjmowali go nieco na siłę, gdyż żaden z nich nie nosił chociażby lekko zauważalnych znamion gry symulacyjnej. Czy weźmiemy tu za przykład Cyclemanię, czy też Motoracer, niezmiennie prezentowały one wybitnie zręcznościowe podejście do tematu, nawet obydwie części Castrol Honda Superbike nie można nazwać symulacjami.
 

Moto Racer 3 - Motoracer 3 - spadkobierca wszystkiego tego, co pozostawiły po sobie jego poprzednicy - jazdy motocyklem przy zawrotnej prędkości oraz rzeszy fanów spragnionych krążącej we krwi adrenaliny - wreszcie ujrzał światło dzienne. Odmłodzona wersja szalonych wyścigów została do granic możliwości napakowana efektami wizualnymi i jeszcze szybszymi motorami.
 

Moto Racer 2 - Druga czesc znanej gry ale moim zdaniem i tam Moto GP jest lepsze

Moto Racer 1 - Pierwsza część znanej gry w której jeździmy motorami

Il 2: Forgotten Battles - gra w której wcielamy się w oblatywacza samolotów

Slave Zero - Polecam tę grę wszystkim którzy lubią strzelanki

Deer Hunter 4 - Dlaczego akurat Deer Hunter 2004, jeśli dostępnych jest wiele innych symulatorów łowów? Ot, chociażby ze względu na poziom dopracowania. Każdy z myśliwych różni się wyglądem, ale nie tylko. Najważniejsze okazują się Hunting Skills, czyli statystyki naszej postaci. Owe zdolności to tracking (tropienie zwierza), stealth (zdolność pozostania niezauważonym), calling (nawoływanie przyszłych ofiar), presence (podobieństwo do zwierząt... ehm...), hardiness (wytrzymałość fizyczna), horsemanship (wprawa w jeździe na koniu) oraz weapons (wiadomo). Jeśli więc ktoś oczekuje realizmu czy minimalnych elementów RPG - to właśnie tutaj je znajdzie. Dorzucono do tego wyposażenie typowe dla każdego myśliwego, czyli różnego typu pukawki, spraye, rozkładane konstrukcje do polowania, gwizdawki i inne takie.

 
Skateboard Park Tycoon 4    1  2  3  4  5  6  - (nie ma to jak krótki i nośny tytuł), najnowsza gra z serii Activision Value pojawiła się w sklepach Ameryki Północnej. Skateboard Park Tycoon pozwala graczowi podróżować wokół kuli ziemskiej, budować własne parki i bawić się w nich samemu lub z przyjaciółmi.

Singles   Spolszczenie  - Jeśli miałbym w skrócie napisać o czym jest ta gra, to chyba nie minąłbym się z prawdą informując Was, że jest to nic innego jak symulator życia dwojga ludzi pod jednym dachem. Nasze zadanie jest oczywiste - mamy zbliżyć do siebie dwójkę bohaterów i sprawić, aby świata poza sobą nie widzieli - wbrew pozorom nie jest to tutaj aż takie trudne jak w rzeczywistości. Nie jestem przeciwnikiem związków homoseksualnych, więc tym bardziej cieszy mnie fakt, że w Singles wprowadzono też o możliwość tworzenia par składających się z osobników tej samej płci. Aby stworzyć taki związek wystarczy wybrać jeden z trybów: Tęczy - jeśli chcemy połączyć razem dwóch mężczyzn; Różowy - w przypadku gdy mamy ochotę na stworzenie pary składającej się z dwóch pań. Oczywiście istnieje również możliwość tworzenia „normalnych” związków. Do wyboru jest kilka atrakcyjnych kobiet (w tym jedna lesbijka) oraz kilku przystojnych facetów (w tym gej). Niestety zauważyłem, że mimo iż postacie wyraźnie różnią się od siebie wyglądem, to tak naprawdę pod względem charakteru nie ma jakichś specjalnych indywidualności - ogólnie bez względu na wybór gra się bardzo podobnie. Do bohaterów gry jeszcze wrócę, teraz czas, aby przedstawić sam model rozgrywki.
 

Settlers IV   Spolszczenie - The Settlers IV to strategia czasu rzeczywistego polegająca na budowie własnej osady oraz podboju przeciwników. Gry z tej serii zawsze cechowały się niezwykłą grafiką. Każdy typ osadników oraz każdy rodzaj budynków ma swój charakterystyczny wygląd. Obraz jest tak dokładny, że możemy obserwować nawet iskry wylatujące spod młota kowala. Płynny zoom umożliwia nam dodatkowo przyjrzenie się z bliska każdemu budynkowi czy jednostce. Poprzednia gra z tej serii była bardzo dobrze przyjęta przez graczy, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych części.
 

RollerCoaster Tycoon 2 - Idealny park rozrywki. Taki cel stawiają przed nami twórcy Rollercoaster Tycoon 2. Najpierw krótkie wprowadzanie w postaci tutoriali, następnie wybór jednej z prawie trzydziestu misji. Później rzut na głęboką wodę. Wprowadzenia w ogromnym skrócie pokazują nam jak wybudować parę atrakcji, otworzyć park, a następnie zarobić kilka pierwszych dolarów. Mając to za sobą, stajemy przed wyborem misji, którą chcemy wykonać. Parki rozmieszczono w działach odpowiadających ich poziomowi trudności albo zgodności z prawdziwymi parkami. Oznacza to, iż możemy przejąć kontrolę nad już istniejącym parkiem, który faktycznie istnieje.

Cywilizacja III - Cywilizacja to gra której nie można nie znać. Nie każdy musi ją lubić, ale przynajmniej raz zagrać powinien. Teraz nadarza się ku temu doskonała okazja - na rynku pokazała się kolejna gra z tej właśnie serii

Monster Garage - Jest to gra w której przerabiamy samochody wyznaczone przez Jessy'ego Jamesa. Bardzo dobra gra dla fanów tuningu.

Sim City 4 PLRush Hour (torrent) - Choroba nerwowa niszczy nas odśrodka. To przez nią przestajemy poznawać siebie, zachowujemy się jak pokopane dzieci, wściekamy się na wszystko i wszystkich. Czasem dochodzi do rękoczynów. Bijemy wówczas sąsiadów, zrzucamy babcie ze schodów, katujemy leżące w wózkach niemowlęta, wreszcie wykopujemy z ziemi... 

Sim City 4 (torrent) - Gry ekonomiczne mają swoją rzeszę fanów, którzy potrafią godzinami dopracowywać szczegóły produkcji w fabryce, czy też poszukiwać funduszy na utrzymanie prowadzonego przez siebie lotniska. Ale jest jedna gra, która pojawia się już od wielu, wielu lat i nadal nie traci na popularności. 

FIFA Football 2005 (torrent) - Jak co roku, jedna z najpopularniejszych gier piłkarskich w historii oferuje bardzo duży wybór drużyn oraz bogatą bazę zawodników. Łącznie możemy zagrać w barwach jednego z blisko 350 klubów, niestety nie jestem w stanie policzyć ich wszystkich, stąd liczba ta jest przybliżona. To samo mogę powiedzieć jeśli chodzi o zawodników, ponieważ w zależności od źródła w grze znalazło się od 11 do 15 tysięcy nazwisk. Z polskich drużyn dostępne są Legia Warszawa, Wisła Kraków oraz Polonia Warszawa. Dodatkowo do wyboru jest również nasza ukochana reprezentacja, naturalnie w oryginalnym składzie. Muszę Was niestety rozczarować, ponieważ obiecanki wprowadzenia do gry naszej ekstraklasy nie znalazły swojego potwierdzenia w rzeczywistości.
 

Codename Panzers: Faza Druga (torrent) - To Polacy rozpętali II wojnę światową. Serio. Film oglądałem o tym. Jeden taki szeregowiec zaspał w pociągu, a potem zaczął strzelać do jakiegoś niemieckiego generała i... wybuchła wojna. Franek Dolas bezsprzecznie jest Polakiem i oczywiście to on wywołał całe to zamieszanie. Nie ma zatem o czym gadać i czym się bulwersować. Cały ten szum w mediach a’propos Codename Panzers to zwyczajny pic na wodę, zwłaszcza że w polskiej wersji gry nie ma nic o prowokacji gliwickiej, nie mówiąc już o tym, że Cenega włożyła do pudełka broszurkę historyczną wyjaśniającą co i jak. Nawet niczego sobie ta broszurka, i ma coś na kształt bibliografii...
 

Far Cry (torrent) - Ja już rok temu przepowiadałem wielkość Far Cry. Trąbiłem wszem i wobec o perfekcji technicznej i klimacie, ale jakoś wszyscy zapatrzeni byli w o wiele lepiej promowaną „wielką trójcę” tegorocznych FPSów, DOOM III, Half-Life 2 i Stalkera. Ale nic nie szkodzi. Ja przynajmniej byłem przygotowany psychicznie, a innym kopary opadły do ziemi z zaskoczenia, hehehe. No, ale do rzeczy, mam w końcu opisywać polską wersję gry, a nie rozpływać się w zachwytach nad własną przenikliwością...
 

Command & Conquer: Generals (torrent) - Któż nie zna sagi Command&Conquer? Ta jedna z największych i najbardziej popularnych serii gier RTS doczekała się już ładnych kilku części oraz dodatków, dających graczom jeszcze więcej radości z brania udziału w konflikcie zbrojnym USA i Rosji. Specjalnie dla fanów gry, Westwood szykuje nie lada gratkę – grę C&C Generals. Rzuci nas ona w centrum konfliktu, którego skala przypominać może istny armageddon. Jako generał, będziemy dowodzili całymi armiami, które ścierać się będą jak świat długi i szeroki, po to, aby wreszcie dojść do władzy absolutnej i rządzić ziemskim globem.
 

UEFA Champions League 2004-2005 (torrent) - Nie ma co tu dużo truć, pisać, jęczeć i tłumaczyć. Taki jest świat i nic go już nie zmieni. Electronic Arts, największa firma w branży komputerowej, swą mocną pozycję zawdzięcza licznym skokom na kasę. Jej kierownictwo zawsze wiedziało, że nie należy słuchać jęków swoich klientów, że należy mieć w poważaniu głośną krytykę dziennikarzy. W biznesie liczą się tylko cyferki i to właśnie na nie trzeba patrzeć w pierwszej kolejności.
 

Tony Hawk's Underground 2 (torrent) - to już szósta z kolei część gry sportowej z nazwiskiem najsłynniejszego skatera świata w tytule.

Anno 1503 (torrent) - Anno 1503 będzie, jak nietrudno zgadnąć, następczynią Anno 1602, gry handlowo-strategicznej, która zyskała sobie wielu zwolenników. Tym razem gra tworzona jest we współpracy dwóch firm z Austrii i Niemiec. Ma to na celu tchnięcie w

Maluch Race - Szaleństwa rajdowe maluchem. Możemy poszaleć na dwóch niestety nie wielkich trasach, na jednej potrenujemy, na drugiej zobaczymy jak biegnie czas. Możemy pędzić wykorzystując ręczny hamulec, który spisuje się lepiej niż we wszystkich maluchach jakie widziałem, mamy wsteczne lusterko, sterowanie kamerą, a tak naprawdę po prostu fajną zabawę. Warto posłuchać pisku opon startującego malucha, to budujące zwłaszcza dla posiadaczy maszyn nie wirtualnych :-) Program wyposażony jest również w edytor tras i maluchów...
 

Lineage 2 - Sequel jednego z największych MMOcRPG na świecie Lineage: The Bloodpledge. Gracze mogą uczestniczyć w życiu wielkiego wirtualnego świata, stworzyć od podstaw swego bohatera, wybrać jago rasę, klasę postaci, a następnie dowolnie go rozwijać.
 

Day of Defeat - to świetna gra. Zawiera w sobie wszystkie zalety tytułów, takich jak Counter Strike lub Half Life , jednak w tej produkcji znacznie podniesiono poprzeczkę realizmu. Jednocześnie nie jest to symulator żołnierza jak Operation Flashpoint, gdzie długa walka i krwawe zmagania mogą zostać zniweczone jednym celnym strzałem przeciwnika, powodując konieczność powtarzania od zera złożonej misji. Day of Defeat ma kilka drobnych wad, lecz prowadząc zaciekły bój, nie zwracamy na nie praktycznie uwagi. Jedynym naprawdę poważnym minusem jest brak botów, odsuwa to od świetnej zabawy sporą rzeszę graczy, nie dysponujących szybkim łączem internetowym lub siecią lokalną.
 

Battlefield 1942: Forgotten Hope (MOD) - Wymagana pełna wersja gry Battlefield 1942! Zalecane jest pobranie obu instalatorów!

Wymagania: Pentium III 800, 128 MB Ram, WIN 95/98/Me/XP

Mod Forgotten Hope: Pojawił się nowy i dość ciekawy MOD do gry Battlefield 1942 którego zadaniem jest przenieść was w okres zmagań militarnych II Wojny Światowej. Obecnie MOD znajduje się w fazie testowej, spójrzeć wystarczy na numer wersji 0.5B (stan gotowości około 50%). Twórcy MODa udostępnili dotychczas siedem nigdzie nie pokazywanych dotąd pól bitew oraz bogaty katalog autentycznego sprzętu bojowego rodem z ZSRR, USA, Japonii.
 

Battlefield 1942: Desert Combat - Rozsądne wymagania: P III 800 MHZ, 128 MB Ram, WIN95/xxx, wymagana gra Battlefield 1942!

Gra online osadzona w realiach II wojny światowej. Weź udział w wieloosobowych scenariuszach odzwierciedlających prawdziwe i fikcyjne bitwy tamtego okresu.
 

Battlefield 1918 (MOD) - Rozsądne wymagania: P III 800 MHZ, 128 MB Ram, WIN95/xxx

Mod #1 Battlefield 1918 Wszystkich miłośników historii a także modyfikacji zapraszamy do pobrania tego MODa. Teraz będziecie mogli pobawić się w Pierwszą Woję Światową... Mod oferuje nam bitwy, w których uczestniczą Francja i Niemcy, na mapach które są dopasowane do różnego rodzaju potyczek (samoloty, piechota itp.).
 

Age of Empires - Wymagania sprzętowe: Pentium 166MHz, 32MB RAM
Rozwiń jedną z dwunastu starożytnych cywilizacji aby zdobyć dominację nad światem.

Quake III: Afterwards - Konwersja gry Quake III Arena, umożliwiająca prowadzenie rozgrywki w trybie standardowym (deathmatch) oraz dodatkowym trybie drużynowym (tactical). Ten drugi wymusza na graczu przyłączenie się do jednej z dwóch drużyn i wykonanie na każdej z map określonego zadania. Jeżeli zginiemy, musimy poczekać na ponowne rozpoczęcie rozgrywki do kolejnej rundy. Jeżeli wykonamy zadanie, do naszej dyspozycji zostanie oddana nowa broń.

DooM Remake - Nieoficjalny remake jednej z najsłynniejszych gier akcji autorstwa Davide Alidosi'ego. Do uruchomienia gry w pełnej wersji wymagany jest oryginalny plik WAD - wersje shareware'owe można uruchomić bez niego. Doom Remake ma jednak spore wymagania: procesor co najmniej 1 Ghz, GeForce 3 i 512 MB pamięci RAM. Dodatkowo w pliku znajdziecie również zestaw ciekawych skórek.

America's Army: Special Forces (FireFight) Full v. 2.30 - Nowa, zaktualizowana do wersji 2.3.0, pełna edycja sieciowej strzelaniny "America's Army: Special Forces (FireFight)". Najnowsza wersja gry wprowadza dwie mapy - "Woodland Outpost" i "Urban Assault".

Theme Hospital - W grze pełnimy rolę dyrektora szpitalu - zatrudniamy personel, budujemy pomieszczenia, kupujemy sprzęt, itd.

Tactical Ops: Assault on Terror  - Cos w stylu Counter Strike znowu terrorysci i antyterrorysci i strzelamy się między sobą. Jest równierz tryb dla jednego gracza z dobrymi botami się zmierzymy.

Steam + Counter-Strike 1.6 - Jest to bardzo fajna strzelaninka.Counter Strike jest modyfikacją (MOD'em) wspaniałej gry jaką jest Half-Life, w grze dzielisz się na dwie drużyny Terrorists i Counter-Terrorists.

Starsiege: Tribes - Pełna, darmowa wersja 'Starsiege: Tribes' - gra akcji z 1998 roku.Stajemy się tu jednym z trzydziestu dwóch super wojowników, których wspólnym celem jest obrona galaktyki. Aby zakończyć grę niezbędna jest ścisła współpraca wszystkich graczy.

MU Online ver.98h Update - Patch do MU Online do wersji 98h

MU Online ver.95d - Świetne bezpłatne RPG online w stylu Diablo. Gra posiada grafikę w 3D. Wymagana jest rejestracja na stronie gry. POLECAMY!!!

Mortal Kombat 4  - Bijatyka w najlepszym wydaniu!

KartingRace 1.02 - Bardzo fajna symulacja jazdy gokartem bardzo ładna grafika, gra wykorzystuje OpenGL.

GunBound - Każdy z Was napewno zna WORMSY? A więc przedstawiamy Wam grę zbudowaną na jej podstawie.

GTA 2 - To już klasyka. Nie ma osoby która nie słyszałaby o serii GTA. Brutalna gra i dlatego odniosła olbrzymi sukces. POLECAMY !!!

GTA  - Pierwsza część kultowej gry w której wcielamy się w postać gangstera.

America's Army: Operations - Bardzo fajna gra sieciowa w której naszym zadaniem jest kierowanie armią żołnierzy.

Savage: The Battle for Newerth

Praetorians

Biing!

WaxWorks

Super Frog

Sam and Max

Guilty

Dark Forces - fajna strzelanka

Corridor 7- fajna strzelanka

Blood- fajna strzelanka

Franko

Brutal: Paws of Fury

Aaargh

Rayman

Lion King

Jungle Book

Giana Sisters Xmas '98

Flash Back

Coolspot

Baby Jo

VRoom

2 Fast 4 U

Terror from the Deep

Panzer Generals 2

Dune 2

Baldies

Mah Jong

Monopoly

Black Jack

Pac Man 2

Solitare 2003

Bomber Man

Connekt Four

Double Digger

Tri Peaks 2

Grand Master Chess

Duke Nukem: Manhatan Project - bardzo dobra strzelanina

The Sims: Vacation   00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 ace PL-path - hmmmm który już to dodatek do tak znanych Simsów

Live For Speed - jest to gra w której ścigamy się samochodami, podobna do NFS

Half-Life - dobra strzelanka sieciowa

Day of Defeat - bardzo dobry dodatek do Half Life'a który przenosi nas w czasy II wojny

Savage: The Battle for Newerth - fajny RTS

Elastomania - gra w której jeździsz motorami

Ultimate Soccer Manager - manager piłkarski

Baby - gra jak przygody kanalarza tylko chodzisz bobaskiem

Transport Tycoon Deluxe - gra która polega na budowaniu różnych środków transportu i budowaniu budynków

America's Army v.1.9.0 - amerykańska armia

Death Rally - gra jak carmageddon tylko z widokiem z góry

Moorhuhn - gra w której strzelasz do biednych kur

Red Alert 2 - bardzo dobra gra strategiczna

Revolt - wyscigi małymi zdalnie sterowanymi samochodami

Return to Castle Wolfenstein:Enemy Teritory - dodatek sieciowy do świetnej gry

Test Drive VI Crack - wyscigi samochodowe

Postal 2 - jest to gra w której wcielamy się w rolę bohatera który zabija jak najwięcej ludzi i wykonuje zlecone zadania

Quake 3 Arena - tej gry chyba nie muszę przedstawiać , zna ją prawie każdy miłośnik strzelaniny

Skateboard Park Tycoon 2004 - gra w której budujemy specjalne rampy, rurki na których można poszaleć

THPS.4 - jest to już 4 część przygód Tonego i jego przyjaciół , dodano nowe misje nowe trasy i unowocześniono grafikę

Diablo II  - bardzo dobra gra fani na pewno ją znają dlatego nie będę jej przedstawiał

Modern Mod for GTA Vice City 2  - jest dodający różne ciekawe rzeczy takie jak: nowe auta i motory i pełno innych

Call of Duty - jest to bardzo dobra strzelanina

Carmageddon 2 - bardzo fajna gra samochodowa

State of Emergency - gra zbliżona do Postala 2

Winter Games - bobsleje

Winter Olympics - różne dyscypliny sportów zimowych

 Super Ski Pro - Slalom na nartach

Manager - stary dobry manager piłkarski

Striker 95 - stara dobra gra piłkarska

Szachy - bardzo dobra gra logiczna

Lemingi - bardzo dobra gra logiczna

Kulki - tez gra logiczna

All new world of flemmings - śmieszna gra logiczna

Supaplex - gra jak hipek w labiryncie polegająca na przesuwaniu kamieni i zbieraniu diamentów

Incredible Machine - gra logiczna bardzo dobrze pomagająca logiczne myślenie'

Moorhuhn 2 - strzelasz do kur

Worms - kultowa gra w której bawisz się robakami

Virtual Pool - bilard

Chaos Engine - fajna gra

Micro Machines 2 - kultowa gra samochodowa

Cannon Fodder - bardzo dobra gra wojenna

UGH - gra polegająca na przenoszeniu ludzi

3DBOMBER - bomber man w 3D

Dyna Blaster - bomber w 2D

Liero - gra podobna do wormsów

Terminator 2 - fajna  gra

Solidarność - fajna gra patriotyczna

Centurion - gra strategiczna

Civilization - pierwsza część cywilizacji

War Craft - pierwsza część Warcrafta

1000 Miglia - wyscigi samochodowe

Destruction Derby - zadymy samochodowe

Fatal Racing - naprawdę fatalne wyścigi

Wacky Wheels - dziecinne wyścigi samochodowe

Lotus 3 - wyścigi  Lotusami

Crazy Cars 3 - fajne wyścigi autami

Soccer Kid -  gierka piłkarska

Alladyn - kto by nie pamiętał starego alladyna

Flash Back - fajna gra platformowa

Prehistorik 2 - bardzo fajna pamiętna gra , aż łzy lecą na widok tej gry

Asterx i Obelix - asterix ? fajnaaaa gra !!!!!!!

Mario - przygody kanalarza

Colgate - mycie zębów i zabijanie zarazków

Beetoven 2 - gra z miłym pieskiem w roli głównej

Ninja Rabbits - pamiętna gra w której zabijasz burdzaków

Arnie 2 - chodzisz Arnoldem i zabijasz ludzi

Desert Strike - fajna strzelaninka

Doom 2 - jedna z najlepszych gier strzelaninek

Wolf 3D - gra strzelanina jedna z najlepszych gier

Asterx:Operation Getafix - jedna z lepszych gier przygodowych

Kajko i Kokosz - jedna z lepszych gier przygodowych

Goblins - gra w której chodzisz goblinami

Goblins 2 - druga część goblinów

007 James Bond - James Bond w roli głównej

Dungeon Master - ale fajna gra

Lords of the Rings 1 - kultowa gierka

Lords of the Rings 2 - druga część kultowej gierki

Transport Tycoon - fajna gra strategiczna

Mad Tv - jesteś w telewizji i budujesz swoją stację nadawczą

Sim City 2000 - kultowa gra

Sim Farm - jesteś na farmie i chodujesz wszystko co jest rolnicze